Анастасија Ражнатовиќ станува водителка на УТРИНСКА ПРОГРАМА! (ВИДЕО)

3 мај, 2021
246df093551d9afec49bccae26676b34ffa72b35

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ги остави без текст сите што го погледнаа видеото.

Шега или не, но Анастасија Ражнатовиќ покажа неколку работи со ова видео, а пред се ’зборува одлично на англиски јазик.

Телевизиски новинарки, чувајте се!

Анастасија нема трема и одлично зборува англиски јазик, туку е и подготвена да го заземе вашиот стол!

Чита од екранот подобро од новинар!

Анастасија ја користеше апликацијата за читање „идиот“, како што популарните телевизиски новинари го нарекуваат екранот на телепромотерот од кој водителите ја читаат и ја најавуваат програмата. Затоа, пејачката ја искористи постојната апликација и прочита сè што новинарот треба да прочита на совршен англиски јазик.

Анастасија одлично зборува англиски, за што е заслужно нјзиното школување на Кипар. Интересно е што многу Американци кои учествуваа на овој тест не ја исполнија задачата како неа!

Во описот на сликата, таа напиша: “Некоја утринска програма, нешто?”

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi