Анастасија се снимаше во бикини на јахта, мажите „одлепија“ кога почна да меша со колковите

4 јули, 2021
anastasija-raznatovic

Таа позираше пред камерата на нејзиниот телефон, а потоа започна заводливо да танцува со песната

Анастасија Ражнатовиќ отпатува на 3 јули на нов одмор, а по пристигнувањето на дестинацијата покажа како ужива на брод со друштвото.

Сепак, снимките од ручекот не беа интересни како онаа што наследничката на Цеца ја објави малку подоцна.

Таа сама позираше пред камерата на нејзиниот телефон, а потоа започна заводливо да танцува со песната.

Да се потсетиме, непосредно пред патувањето, Анастасија сподели објава на Инстаграм, во која јасно рече колку ужива во нејзината врска со партнерот Џорџе Куљиќ.

– Здрава врска е кога вашето момче е ваш најдобар пријател, семејство, момче, дете и сè, едноставно. Кога може да се однесувате како вас и да имате милион и една верзија од себе и да ја сака и прифаќа секоја – гласи објавата што ја сподели Ражнатовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi