Андрија Милошевиќ бара помош: „Може ли некој да ми објасни што пеат во овие нови песни?

4 јули, 2021
andrija-milosevic-815x458

Актерот објави уште едно хит видео кое ги расплака корисниците на Инстаграм

Популарниот актер Андрија Милошевиќ уште еднаш ги насмеа корисниците на Инстаграм до солзи со своето ново видео.

Тој објави видео во добро познатиот смешен стил во кое бара помош. Имено, Андрија раскажа како ги преслушал новите актуелни песни, и се прашувал за што пејат изведувачите.

Милошевиќ ги имитираше изведбите на пејачите, мрморејќи слогови и зборови, и сето тоа звучеше сосема нејасно.

На тој начин, Андрија сакаше да даде до знаење дека зборовите на најслушаните песни денес не можат да се разберат, па ги замоли неговите следбеници да му објаснат за што станува збор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi