АНДРИЈА МИЛОШЕВИЌ ГО НАСМЕА ИНТЕРНЕТОТ ДО СОЛЗИ: Лудаку! (ВИДЕО)

13 јуни, 2021
2589537_screenshot-38_ff

Актерот Андрија Милошевиќ ги насмеа сите на социјалната мрежа Instagram кога ги синхронизираше гласот на Новак Ѓоковиќ и еден од организаторите Ролан Гарос.

Имено, тој на последниот турнир го преведе она што сака да го каже најдобриот тенисер во Светот, Новак, а тоа го стори на многу комичен начин.

– Благодарам @djokernole што ме поздрави и @jelenadjokovicndf што во живо кажа браво, при спомнувањето на моето име. Францускиот народ нема да го заборави тоа – стои во објавата на славниот актер.

Тој доби над 135.000 прегледи, како и 337 лајкови + коментари каде сите беа воодушевени од неговата изведба, а многу славни личности оставија коментари под снимката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi