„БАБАТА НЕКА МУ СЕ ПОСВЕТИ НА ПЛЕТЕЊЕТО, НЕЈЗИНОТО ВРЕМЕ ПОМИНА!“ Карлеуша „удри“ по Цеца по веста дека ѝ прави хит на Вања!

5 април, 2021
jelena-karleusa-ceca-vanja

Се огласи на Instagram.

По веста дека Вања Кнежевиќ, која беше дисквалификувана од музичкото натпреварување на „Ѕвездите на Гранд“, наводно го снима својот прв сингл со помош на Цеца Ражнатовиќ, односно нејзините соработници, се огласи и Јелена Карлеуша.

Пукотниците на Јелена и Вања со пораки беа на Instagram со денови, а како што тврди Вања, Јелена била иницијатор за нејзино дисквалификација затоа што тој ја навредила заради Instagram Story-њата.

Карлеуша се огласи на Instagram:

„Жyал ми е што оваа девојка не би ја интересирала во нејзиниот живот ако немала врска со мене и дека мотивот да ѝ „помогне“ е најлош можен, а тоа е омразата кон мене. Пресмешно е и срамно.

Мислев дека Ражнатовиќ откако се посрамоти кога пееше на роденденот оној „спортист“ во кафулето, малку се вразуми, затоа што ги згади сите со тој „гест“, но продолжи да повикува новинари на судењата со мене повторно да добие малку медиумски простор, бидејќи одамна ја нема на мапа.

Мојот совет до неа е да се посвети како баба на своите внуци и плетење. Јас не сум виновна што нејзиното помина и фала ку**у, конечно!“, Напиша Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi