Беше и остана заводник: Здравко Чолиќ во воена униформа ќе ги воодушеви сите со својата убавина (ФОТО)

31 јули, 2021
319227_zdravko-colic-damir-dervisagic_ff

Неговата убавина никогаш никого не остава рамнодушен

Една од најголемите музички sвезди од нашите простори е секако Здравко Чолиќ. Тој некогаш беше, и може да се каже и денес, е симпатија на многумина.

Неговата фотографија каде позира во крупен кадар во униформа ќе ги воодушеви сите.

Фотографија од младоста што се појави на еден профил на Инстаграм ги покажува неговите големи очи и темни веѓи кои изгледаа волшебно.

Носеше и воена капа што ја покриваше неговата темна коса.

Здравко навистина изгледа симпатично. Дали ви се допаѓа?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi