БИКОВИЌ И СЛОБОДА МИЧАЛОВИЌ СЕ ЗАБАВУВААТ НА ГЛИСЕР Снимаат филм и уживаат за сите пари: “Идеална пауза!”

10 јули, 2021
Screenshot 2021-07-10 214044

Актерот Милош Биковиќ ја толкува главната улога во филмот што моментално се снима „Budi Bog s nama“ во кој негова партнерка му е колешката Слобода Мичаловиќ. Сега тој покажа дека тие секогаш наоѓаат време за пауза и забава, како и дека се им е таман.

Имено, Биковиќ сподели фотографија од глисер на својот Инстаграм, целиот тим беше таму, а уживаше и Слобода.

– Идеална пауза, напиша тој – а коментарите само доаѓаа.

Неговите фанови коментираа дека тој секогаш знае како да го помине секој момент на вистински начин, а имаше многу коментари на руски јазик, што не изненадува со оглед на тоа што Биковиќ е многу популарен во Русија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi