БЛАЗЕСИ ИМ НА ПАРИЖАНИТЕ! Јелена Карлеуша прошета стајлинг од скоро 3.000 евра – сите гледаа во КРИСТАЛИТЕ и витките нозе на пејачката!

10 септември, 2021
jelena-karleusa

Јелена Карлеуша се забавува во Париз.

Јелена Карлеуша неодамна ги изненади своите ќерки со роденденско патување во Париз, а пејачката ги изненади и своите следбеници со нов имиџ.

Откако ја покажа својата нова фризура, пејачката се дотера и отиде да се забавува, а нејзиниот скапоцен стајлинг уште еднаш привлече големо внимание.

Јелена носеше црн, тесен, ултра краток фустан, кој го искомбинира со светкави парчиња потпишани од светски модни брендови.

Покрај минито кое ги истакна нејзините витки нозе, сите погледнаа и кон сандалите чија вредност е нешто помала од 1.500 евра, но и кристалната чанта вредна 1.300 евра!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi