Богдан и купи нов подарок на Цеца: Погледнете со што овој пат ја израдува пејачката!

13 февруари, 2021
413860_ceca.jpg_f

Денот на вљубените беше рано во домот на Цеца Ражнатовиќ, па таа доби подарок од своето момче Богдан Срејовиќ и веднаш се пофали.

Видеото го објави на својот Инстаграм профил, па им се пофали на своите следбеници со подарокот што го добила од Богдан.

Имено, тој и подари чоколаден букет, а таа напиша „Љубов“, а потоа Богдан го сподели истиот пост.

Да потсетиме, Цеца и Богдан ја започнаа својата врска кон крајот на 2020 година и не кријат од јавноста колку се среќни и колку уживаат во љубовта.

Цеца и Богдан неодамна престојуваа на планина со ќерката на Срејовиќ, Искра, каде уживаа во зимската магија. После тоа, фолк sвездата и нејзиниот избраник се упатија кон следната дестинација, а токму сега, од новото патување, Цеца за прв пат сподели фотографии со Богдан на својот Инстаграм профил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi