Брена и Боба со Бјелогриќ и неговата сопруга го слават Денот на вљубените во Мајами: Еве како си поминуваат

14 февруари, 2021
1613318916946-brena-830x0

Драган и неговата сопруга слават и 25 години брак

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ веќе некое време уживаат во Мајами, а на Денот на вљубените им се придружија актерот Драган Бјелогрлиќ и неговата сопруга Маја.

Брена, Боба, Драган и Маја уживаат на луксузна дестинација, а „празникот“ на љубовта решија да го прослават заедно во еден ресторан во Мајами.

Пејачката ја забележа атмосферата од ресторанот и ги објави снимките на својот Instagram профил, а судејќи според она што може да се види на снимките, тие одлично се забавуваат.

Додека Драган и Боба разговараат и се релаксираат со пијалок, покрај пејачката, која снима сè, седи убавата сопруга на Бјелогрлиќ. Со нив има повеќе луѓе, а сите уживаат во добра музика, вкусна храна и пијалоци.

Инаку, Драган и Маја Бјелогрлиќ дојдоа во Мајами да прослават 25 години брак, додека подоцна одморот ќе го продолжат во Мексико.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi