БРУТАЛНО ДОБРА АНАСТАСИЈА РАЖАНТОВИЌ: Позираше на јахта во минијатурно бикини, а нејзините витки нозе ги излудеа фановите! (ФОТО)

24 јули, 2021
Anastasija-Raznatovic

Анастасија Ражнатовиќ позираше во костим за капење.

Анастасија Ражнатовиќ веќе некое време ужива во летниот одмор во Црна Гора, каде неодамна ѝ се придружи нејзината мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ, која изнајми плажа и јахта со цел да си поминат подобро и да има убав одмор на море.

Пејачката е многу активна на својот Instagram, сликите од нејзиниот летен одмор го преплавија нејзиниот профил, а неколку нови предизвикаа посебен ентузијазам кај нејзините следбеници.

Анастасија позираше на јахта во мало бикини кое ја истакна нејзината фигура, а нејзините тенки нозе собра најмногу комплименти во коментарите.

Погледнете ги фотографиите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi