„Буквално не почувствував“: Карлеуша се вакцинираше, па откри и дали го прележала КОВИД! (ФОТО, ВИДЕО)

6 мај, 2021
k1

Пејачката прва во Србија прими вакцина во трговскиот центар!

Пејачката Јелена Карлеуша прва се вакцинираше во трговскиот центар „Ушче“, како дел од новата акција за давање вакцини во трговските центри во Белград.

Карлеуша пристигна во „фенси“ издание, во бело здолниште и јакна, украсени со златни ланци. Таа ја прими вакцината „Фајзер“.

„Буквално не чувствував, на кој било начин, се чувствувам одлично. Повеќе сум под стрес дека има толку многу луѓе околу мене, има многу новинари. Ја примив „Фајзер”, инаку јас сум некој што не ја прележал короната, немам антитела, но од почит „кон здравствените работници и жртвите на ковид и нивните семејства, поради почит кон луѓето кои заслужуваат нормален живот, решив да ја искористам можноста. Одлично е што можеме да избереме вакцина“, рече Јелена.

„Одлучив да ја искористам својата популарност на најдобар начин“, рече Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi