Цеца е снаодлива и крајно безобразна: Ѓеорге Давид откри како ФОЛК ѕвездата се снаоѓа во „Ѕвездите на Гранд“

4 октомври, 2021
DJordje-DavidSvetlana-Ceca

Уште кога Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави во жирито на „Ѕвездите на Гранд“ направи вистински хаос

Светлана Цеца Ражнатовиќ „отиде во војна“ со половина од жирито во „Ѕвездите на Гранд“ – прво откри дека се скарала со Александар Милиќ-Мили, потоа со Драган Стојковиќ-Босанец, а во последната епизода влегла во кавга со Саша Поповиќ.

Сега Ѓеорге Давид откри што мисли за неговата нова колешка и рече што очекувал:

„Мене ми требаа пет емисии за да влезам во штос, а таа почна да се кара со сите од втората. Кога велам сите, мислам на сите што ја поминале нејзината линија, се‘ уште не сум се скарал со неа, но очекувам тоа да се случи. Покажува дека е ужасно паметна, ужасно снаодлива и ужасно груба во позитивна смисла, бидејќи тоа е едноставно таква форма и мислам дека таа ќе биде некој што ќе направи добра приказна“, рече Ѓеорге Давид, и додаде:

„Луѓето се во заблуда бидејќи мислат дека таа е некоја што ќе работи само со народни песни. Морам да кажам дека има добар тим и ќе подготви кандидати кои ќе пеат и поп и рок”.

Тој вели дека порано имал предрасуди за Јелена Карлеуша, како и за Виолета Вики Миjковиќ, за која денес смета дека е најдобрата на естрадата. Така, се разбира, тој имаше лошо мислење за новиот член на жирито, но, како што вели, се покајал.

„Никогаш не е доцна за некој кој е подготвен да учи. Со вклучувањето во оваа емисија, веќе не ги признавам предрасудите, ниту луѓето со нив. Јас сум жив пример да не судам луѓе што не ги познавам врз основа на она што медиумите го пласираат за нив или од она што „Луѓето го зборуваат за нив“, заклучи Ѓеорге за време на гостувањето во една емисија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris