ЦЕЦА ГО ОСТАВИ БОГДАН?! Пејачката ги избриша сите слики – горат социјалните мрежи!

24 февруари, 2021
ceca11

Инстаграм профилот на Цеца сега изгледа поинаку…

На почетокот на месецот, пејачката Светлана Ражнатовиќ ги објави првите, „официјални“ фотографии со своето ново момче Богдан Срејовиќ, бизнисмен кој е 9 години помлад од неа и со кого е во врска од јануари оваа година.

Сега, наводно, на романсата ѝ дојде крајот, затоа што Цеца ги избриша заедничките слики!

Пред дваесетина дена, Цеца позираше со 9 години помладио бизнисмен, а сега тие слики ги нема.

Некои следбеници се прашуваат дали завршила романсата, бидејќи на профилот на Богдан, Цеца сè уште се смешка на заедничката слика од зимувањето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi