ЦЕЦА ГО УСПИВА ЖЕЉКО ВО АВИОН! Пејачката без градник позира со внукот и ги запали социјалите мрежи (ФОТО)

8 јули, 2021
Screenshot_1

Цеца не крие дека ужива во улогата на баба

Светлана Цеца Ражнатовиќ неколку дена уживаше во својата вила на Кипар, од каде редовно објавуваше фотографии и видеа, а сега реши да се врати дома.

Имено, пејачката објави фотографии од авионот, а во скутот ѝ е Жељко, кого се обидува да го заспие. Она што привлече внимание кај многумина беше деколтето на Цеца. Таа го сними бујното деколте, а овојпат не носеше градник.

Цеца не крие дека ужива во улогата на баба и истакнува дека секој слободен момент го поминува со Жељко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi