Цеца и Богдан отпатуваа на море, не се разделуваат еден од друг, уживаат за сите пари! (ФОТО)

16 август, 2021
440459_cile9178_f

Популарната српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на сите им покажа како ужива со своето момче Богдан Срејовиќ во Црна Гора.

Заљубениот пар одлучи да се засолни од горештините, па отидоа во ресторан и уживаа во погледот кон морето.

Богдан им покажа на своите следбеници како изгледа неговиот совршен ден и не ја тргна насмевката од лицето.

На видеото стави и емотикони во форма на срце, и нема сомнение дека тие двајца навистина уживаат во љубовта.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi