ЦЕЦА И ЛИДИЈА ВО МАЛИ КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ! Се појавија приватни снимки од Кипар – погледнете ја луксузната вила на српската пејачка! (ФОТО)

29 јуни, 2021
Ceca-Raznatovic-Viki-Miljkovic

Вики Миљковиќ ја сними вилата на Цеца Ражнатовиќ на Кипар.

Пред неколку дена Светлана Цеца Ражнатовиќ отпатува на Кипар со својата сестра Лидија и внукот Жеjко, каде што има вила која ја купи на кредит.

Пејачката реши да се одмори од обврските и да ужива покрај морето, а наскоро ѝ се придружи и нејзината долгогодишна пријателка и кума Вики Миљковиќ, која, според пишувањата на медиумите, ќе биде задолжена за реновирање на имотот на Цеца.

Додека не се „фрли“ на работа, Вики го споделува со своите следбеници секој момент поминат во скапата вила во Аја Напа, а последното видео привлече посебно внимание!

Благодарение на пејачката, бројни следбеници успеаја да ѕирнат во вториот дом на Цеца, а додека го снимаше огромниот базен и балкон, Вики ги снимаше Цеца и Лидија во мали костуми за капење.

Погледнете како изгледаат и видете во каков луксуз уживаат:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi