ЦЕЦА ЈА ДОБИ ТУЖБАТА ПРОТИВ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША! Пејачката потврди – готово е!

22 март, 2021
ceee

Музичката sвезда Цеца Ражнатовиќ потврди дека го добила судскиот спор против Јелена Карлеуша.

Пејачите повторно се состанаа денес, 22 март, во Првиот основен суд во Белград, кога беше закажано рочиште.

Цеца се јави! - popara.mk

„Победив“, одговори Цеца на прашањето дали е вистина дека го добила спорот.

Да се потсетиме, претходното рочиште се одржа на 12 март, само десет дена порано.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi