Цеца ја откри вистината за раскинувањето со нејзиното момче, никој не се надеваше на оваа објава! (ФОТО)

25 февруари, 2021
214241241214124_400x0

Цеца реши да стави крај на сите шпекулации и на својот профил сподели една од фотографиите каде што во насловот стои дека на врската и е ставен крај и напиша „ЛАГА“ со големи букви.

Една од најдобрите пејачки од нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ, пред неколку месеци призна пред јавноста дека е во врска со девет години помладиот нејзин дечко Богдан Срејиќ.

Оттогаш, нивната врска е под будното око на јавноста. Соодветно на тоа, денес, некои медиуми објавија дека Цеца и Богдан повеќе не се заедно и сето тоа произлезе затоа што пејачката ги избришала фотографиите со него.

Покрај медиумите, некои следбеници се прашуваат и дали завршила романсата, бидејќи на налогот на Богдан, Цеца сè уште се смее на заедничката слика од зимата.

Пејачката реши да стави крај на сите шпекулации и сподели една од фотографиите на својот профил каде што во насловот стои дека на врската и дошол крајот и напишала со големи букви „ ЛАГА! “

Ражнатовиќ на сите им стави до знаење дека сè уште ужива во хармоничниот однос со сопственикот на неколку ресторани во Белград. Да потсетиме, ниту Цеца ниту Богдан уште од почетокот не криеја колку се вљубени и се почитуваат едни со други.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi