ЦЕЦА ЈА ПОКАЖА ЛУКСУЗНАТА ВИЛА НА КИПАР: Ужива покрај базенот (ФОТО)

26 јуни, 2021
105948_ceca1_f

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ отпатува на Кипар каде има сопствена луксузна вила со базен.

Имено, Цеца сподели видео на Instagram во кое покажа како ужива покрај базен.

Патем, како што беше напишано, Цеца ја реновираше луксузната вила, бидејќи тие не престојуваат често во Аја Напа, па во текот на годината сè изгледа занемарено.

Да потсетиме, Ражнатовиќ го купи имотот на кредит, со цел да ужива во куќа покрај морето.

– Сакав нешто егзотично, убаво и да бидам на крајбрежјето. Мојот пријател Фотос ми донесе фотографии од оваа моја вила и знаев дека е тоа тоа. Веднаш зедов кредит. Да, ја купив куќата на кредит, што, нормално, ја отплаќам месечно – рече Цеца во една пригода во „Амиџи шоу“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi