ЦЕЦА КУПИЛА КУЌА НА КРЕДИТ – Луксуз на сите страни! Вилата се наоѓа на морскиот брег – нема да верувате што сѐ има! (ФОТО)

3 мај, 2021
380022_screenshot-2020-10-05t143941.195_orig

Освен скапата куќа на Дедиње, фолк дивата поседува и вила на Кипар.

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ често го поминува својот одмор на Кипар, каде што е сопственик на куќа која, како што откри во една пригода, ја купила на кредит.

– Сакав нешто егзотично, убаво и да бидам на крајбрежјето. Мојот пријател Фотос ми донесе фотографии од оваа моја вила и знаев дека е тоа што го сакам. Јас веднаш зедов кредит. Да, ја купив куќата на кредит, што, нормално, ја отплаќам месечно – рече Цеца пред неколку години во „Амиџи шоу“.

Куќата се наоѓа на самиот брег, а во дворот има фреско-насликана капела осветена од свештениците на Српската православна црква.

Еве како изгледа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi