ЦЕЦА НА РУЧЕК КАЈ СВЕКРВАТА: Заедно со Анастасија поминале цел ден во домот на Срејовиќ во Крагуевац! (ФОТО)

17 мај, 2021
Screenshot_1

Идила!

Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна настапи на приватна прослава во срцето на Шумадија, каде по долго време пееше пред околу 200 луѓе.

Цеца заедно со својата ќерка Анастасија отпатувала во Крагуевац за да одржи настап, а пред тоа застанала кај нејзиното момче Богдан Срејовиќ и ручала со неговите родители.

– Цеца и нејзината ќерка отидоа во Крагуевац да пеат на приватна забава, на отворање на одморалиште, таа отиде рано наутро за да сврати и кај Богдан каде го помина целиот ден, па доцна попладнето продолжи со возачот и Анастасија на настапот. Богдан не отиде со нив бидејќи имаше обврски, туку се врати во Белград со Цеца по завршувањето на прославата – изјави соседот на Богдан.

– Анастасија и тој многу добро се согласуваат, што ѝ е особено мило за Цеца, а Срејовиќ обожаваат кога Цеца ќе ги посети.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi