Цеца открива од каде прекарот „СРПСКА МАЈКА“ Имав 26 години кога ме нарекоа така, тоа беше скандал за мене!

23 јули, 2021
Screenshot_1

Многу луѓе ја нарекуваат Светлана Цеца Ражнатовиќ „ српска мајка “ и тоа ѝ стана нејзин прекар. А сега откри кога го добила тој прекар и како реагирала на тоа.

Освен за прекарот, Цеца зборуваше и за своето момче Богдан Срејовиќ:

– Публиката ми го даде епитетот „српска мајка“, имав 26 години кога ми го наметнаа тој епитет. Тогаш тоа беше скандал за мене, а сега сум навикната, тоа е многу убав комплимент. Некои се жалат за мојот прекар, но тоа зборува за нивниот банален пристап. Сметам дека осудите се досадни, тие се премногу досадни, како може да не се заморат, дали овие луѓе имаат животи? Естрадата ме интересира само кога сум на сцена. Имам живот, имам со кого да се дружам, имам други интереси, не се занимавам со естрадата, фокусот ми е на сцената додека не направам концерт, имам интензивен приватен живот, на кој сум посветена, големо семејство, замисли да трошам енергија на луѓе кои не ми се ништо – рекла Цеца, а потоа открила зошто не дошла во Црна Гора со своето момче Богдан Срејовиќ.

– Богдан е зрел човек со своите обврски. Тој воопшто не сака да се експонира и да оди со мене по моите настапи. Ние функционираме одлично. Богдан многу добро знае со кого е и не му пречи што сум толку изложена на јавноста. Прво бевме пријатели и оваа убава приказна произлезе од тоа пријателство – вели Ражнатовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi