Цеца оваа вила ја купила на кредит! Еве како изгледа вилата на фолк дивата во Кипар – чист луксуз! Нема да верувате што поседува!

4 март, 2021
408643_screenshot-13_f

Освен скапата куќа на Дедиње, фолк дивата поседува и вила во Кипар.

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ често го поминува одморот на Кипар, каде што е сопственичка на куќа која, како што откри во една пригода, ја купила на кредит.

-Сакав нешто егзотично, убаво и да бидам на крајбрежјето. Мојот пријател Фотос ми донесе фотографии од оваа моја вила и знаев дека е тоа. Јас веднаш зедов заем. Да, ја купив куќата на кредит, што, нормално, ја отплаќам месечно – рече Цеца пред неколку години во „Амиџи шоу“.

Куќата се наоѓа на самиот брег, а во дворот има фреско-насликана капела осветена од свештениците на Српската православна црква.

Еве како изгледа самовила од фолк дивата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris