Цеца Ражнатовиќ ги дувна роденденските свеќички: А еве како изгледаше ГЛАМУРОЗНАТА торта (ФОТО)

15 јуни, 2021
ceca-rodjendan-1

Пејачката не ја симна насмевката од лицето

Фолк-пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера наполни 48 години, а на својот роденден, кој го прослави синоќа во домот на Дедиње, собра голем број пријатели, членови на семејството и соработници.

Таа ги дувна свеќичките од огромната торта, на која имаше златни и црвени детали.

Атмосферата беше одлична, па сите добро се забавуваа, додека славеничката не ја симнуваше насмевката од лицето.

Покрај неа беше нејзиниот избраник Богдан Срејовиќ.

– Анастасија прва ми честиташе. Омилен гостин ми е Жељко, тој е надвор од конкуренција. Пресреќна сум што целото семејство е заедно, како и луѓето што ги сакам, затоа правиме вакви работи. Кога човекот е задоволен, возраста е само бројка, важно е како се чувствувате и како живеете – им порача пејачката на насобраните претставници на седмата сила и додаде дека не сака да зборува за подарокот од момчето, бидејќи тоа е нејзината интимност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi