Цеца Ражнатовиќ ги откри сите детали околу гламурозната прослава на првиот роденден на малиот Жељко, а потоа се допре до преселувањето на Анастасија!

26 април, 2021
raznatovici_1000x0

Пејачката не се двоумеше, па зборуваше за сите теми кои ја интересираат јавноста

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ пред неколку дена одлучи дека, како и повеќето српски граѓани, таа треба да биде вакцинирана и на тој начин да помогне во создавање колективен имунитет со цел што побрзо да се избори против ковид-19.

Во оваа пригода разговараше со медиумите, а пред камерите на емисијата „Премиера – Викенд специјал“ зборуваше и за децата, Анастасија и Вељко. Многу се пишува за тоа дека Анастасија се преселила во нов стан со своето момче, а Цеца откри дали помогнала во опремувањето на станот.

– Таа е возрасна девојка, може да го стори тоа без нејзината мајка, ние сме многу приврзани, се консултираме за сè, таа сè уште не е во фаза физички да се пресели, но наскоро ќе биде – изјави Цеца.

Таа се осврна и на нејзиниот син Вељко, кој има пониски успеси во боксот. Тој е целосно посветен на спортот што го обожава. Млад е, полн со ентузијазам, волља за победа, јас сум му само огромна поддршка.

Цеца призна дека ќе почека да ја вакцинираат и дека потоа ќе замине на одмор на Кипар, а откри и дека сè уште е емотивно зафатена и ужива во врската со Богдан Срејовиќ.

Ceca i Bogdan

Се допре и за малиот Жељко …

– Рано е, а во зависност од ситуацијата не можеме да испланираме нешто. Доколку владата дозволи собирања, ако 50% од населението е ревакцинирано, конечно може да се вратиме во нормален живот. Јас ги следам упатствата, ако не може да се слави, тогаш ќе бидеме во кругот на семејството – рече Цеца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi