ЦЕЦА РАЖНАТОВИЌ ПОКАЖА КАКО УЖИВА НА КИПАР! Пејачката се соблече во бикини и ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

22 јуни, 2021
448223_screenshot-3_f

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна го прослави својот 48-ми роденден, а сега реши да го „запали“ Кипар, од каде и се огласи.

Имено, Ражнатовиќ покажа како ужива со полни бели дробови. Таа беше фотографирана во костим за капење во луксузен ресторан.

Цеца им испрати бакнеж на своите обожаватели, а сите се прашуваат како успева да изгледа толку добро.

“Се чувствувам како сеуште да имам 28, јас сум семејна жена, тука е и мојата кариера. Го средив животот, имам многу закажани настапи во текот на летото, се надевам дека ситуацијата ќе биде се подобра”, рече Цеца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi