ЦЕЦА СЕ ФОТОГРАФИРАШЕ, ПА СЛУЧАЈНО ГИ ПОКАЖА ГАЌИЧКИТЕ Ќе се шокирате кога ќе ја видите долната облека на пејачката, прескапа е!

29 јули, 2021
Screenshot 2021-07-28 191013

Цеца Ражнатовиќ многу се грижи за својот изглед, а подеднакво обрнува внимание и на лицето и телото.

Таа сега објави видео од салон за убавина, а на видеото можете да видите како пејачката се бори против целулитот.

Како и да е, таа ненамерно ја сними и нејзината долна облека, а ако подобро погледнете може да откриете дека Цеца носи гаќички на многу скапа марка.

На белите гаќички на Цеца, со зелени букви пишува дека се од брендот „Викторија Сикрет“, па јасно е дека пејачката носи многу квалитетна долна облека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi