Цеца со насмевка пристигнала на СУДЕЊЕТО со Јелена Карлеуша: Лицето го сокрила со огромни очила и маска: (ФОТО)

12 март, 2021
svetlana_ceca_raznatovic_sudje__294763__photo_E-Stock_dusan_milenkovic

А пристигна и Ј.К.

Светлана Цеца Ражнатовиќ денес беше во Првиот основен суд во Белград на сослушување на сидењето со Јелена Карлеуша.

За оваа пригода таа одбра сведена комбинација во беж тонови, додека лицето го покри со маска и огромни очила. Цеца исто така беше расположена да комуницира со новинарите.

Претставниците на медиумите ѝ рекоа дека судењето на Стефан Ѓуриќ Раста е во тек.

„Значи, Растица е тука. Па, убаво место да се собереме “, рече Цеца со насмевка. Таа ги поздрави новинарите и потоа влезе во зградата.

Патем, не е познато по чија тиба се соочуваат лутите ривалки денес.

Карлеуша исто така пристигна на суд, иако не позираше за припадниците на Седмата сила. Таа објави една фотографија на својот профил на Instagram, порачувајќи само: „Се гледаме на суд“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris