ЦЕЦА ВООДУШЕВИ ВО СИНА БОЈА Пејачката пристигна на снимање во долг фустан

4 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-04 203233

Овојпат Ражнатовиќ избра сведена комбинација која и изгледа многу бомбастично.

За новата емисија „Ѕвезде Гранда“, Цеца избра син фустан, припиен до телото, кој ја истакнува нејзината витка фигура.

Како што неодамна рече пејачката, многу внимава што јаде, а на неа и тоа како се гледаат специјалната диета и одреден тип на тренинзи што ги практикува.

Пејачката беше видно расположена, косата и беше малку извиткана во бранови, а на лицето имаше очила за сонце.

Да се потсетиме, на Цеца во нејзиниот тим, кој ќе и помогне да работи со кандидатите во Sвездите на Гранд, и се придружи пејачката Ивана Петерс, која соработуваше со Јелена Карлеуша во претходните сезони.

– И оваа сезона, ќе работам со кандидатите, во тимот на Цеца Ражнатовиќ. Цеца ми се јави и ме праша дали сакам да работам со кандидатите, бидејќи веќе ја знам темата, за мене тоа беше сосема во ред – рече Ивана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris