ЦЕЦА ЗАРАБОТИ УШТЕ ЕДЕН МИЛИОН! ПРЕД ШЕСТ ГОДИНИ, фолк дивата го сруши РЕКОРДОТ НА СРПСКАТА ЕСТРАДА, а сега следуваше ОВА! Еве што ја дочека по нејзиниот РОДЕНДЕН! (ФОТО)

17 јуни, 2021
439184_cile8859_f

Фолк дивата е активна на социјалните мрежи каде ја следат голем број обожаватели.

Цеца Ражнатовиќ е уште една пејачка од Србија која ја следат над милион следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Фолк-дивата по роденденот го дочека овој број, со кој не можат да се пофалат сите, и да се потсетиме, Цеца пред шест години го сруши рекордот на следбеници на социјалните мрежи кога е во прашање естрадата.

Имено, Цеца во 2015 година ја следеа милион следбеници на официјалната страница на Фејсбук, а во тоа време таа беше единствената пејачка на регионалната сцена која можеше да се пофали со тој број.

По тој повод, Цеца симболично им се заблагодари на сите за поддршката во текот на сите овие години.

– Неизмерна и голема благодарност до сите! Ве сакам многу! – напиша тогаш пејачката

Покрај Инстаграм и Фејсбук, Цеца е единствената музичка sвезда на Балканот со над милион следбеници на нејзиниот канал на YouTube.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi