ЦЕЛИ 4 ГОДИНИ КРИЕЈА КАКО ИЗГЛЕДА: Јелена Ѓоковиќ конечно објави фотографија од како изгледа ќерката Тара!

1 октомври, 2021
248935_profimedia0414578013-1_ls

Дали малата Тара Ѓоковиќ ќе продолжи по спортските стапки на нејзиниот татко или повеќе ја интересира некои други области од животот? Ќерката на Новак Ѓоковиќ е се уште мала и рано е да се избере идна професија, но судејќи по фотографијата што нејзината мајка Јелена ја објави на Инстаграм – може да стане балерина.

Ретко го гледаме Ѓоковиќ со деца, освен кога навиваат за тато на некои турнири. Сепак, сопругата на славниот тенисер ни откри детал од нивното семејно секојдневие, според кој заклучивме дека Тара има интереси како и сите други девојки на нејзина возраст. Светло розеви фустани и танцови чевли – се е подготвено за часовите по балет, а таа ни покажа и убава фризура.

Заедно со слатката фотографија, Јелена ги потсети придружниците на важноста од зачувување на мајчиниот јазик, традиција и култура. Деновиве, семејството се одмара на „домашен терен“, па ја искористија можноста со Ана Дивац да ги посетат манастирите на Косово.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris