ЦЕЛОСНО ГОЛА: Станија како од мајка родена, без НИШТО на себе! (ФОТО)

6 мај, 2021
Screenshot_1

Во коментарите, Станија, како и обично, доби многу комплименти и неморални понуди од нејзините обожаватели

Српската старлета Станија Добројевиќ (36) тотално ги распамети своите следбеници на Instagram со новиот пост. Имено, таа позираше целосно гола.

Станија се соблече и легна на креветот. Непознат маж држеше шолја кафе што ги покри нејзините бујни гради пред објективот на фотоапаратот. Старлетата го прекри меѓуножјето со прекрстени нозе, а нејзините беспрекорни стомачни дојдоа до израз.

Во коментарите, Станија, како и обично, доби многу комплименти и неморални понуди од нејзините обожаватели. Сепак, се јавија и следбеници кои и посочија дека претерала.

„Премногу. Вулгарно.“,„Ова е навистина премногу, мила си ми, но мислам дека си доволно стара за да правиш вакви работи, за да можеш да го свртиш вниманието кон себе со други работи“, коментираат тие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi