Целзиус позираше во тантела и не носеше долна облека: „Сјаеш и гориш“

27 јануари, 2021
pjimage-2_NHJpVqW

Целзиус сака да ги истакнува своите атрибути и ништо не беше поразлично на последната фотографија што ја објави. Таа позираше во црн комбинезон од тантела и заводливо погледна во камерата.

Атрактивната Нивес Целзијус (39) е една од најследените Хрватици на Инстаграм. Таа ги привлекува обожавателите со голи фотографии кои никого не оставаат рамнодушен.

Целзиус сака да ги истакнува своите атрибути и ништо не беше поразлично на последната фотографија што ја објави. Таа позираше во црн комбинезон од тантела, без долна облека. Таа заводливо погледна во камерата, а обожавателите ги напишаа нивните коментари за сметка на изгледот.

“Вие сте неодолива. Немам зборови, очите ми испаднаа.” , “Сè уште блескате и горите” – се некои од коментарите.

Инаку, Нивес беше во брак со фудбалерот Дино Дрпиќ со кого има две деца, а овој пар по разводот остана во пријателски односи.Се шушкаше дека пејачката повторно се вљубила, но таа е многу таинствена за сè. Таа неодамна откри какви мажи можат да и привлечат внимание.

-Кога станува збор за физички изглед, сакам високи, темнокоси мажи, спортска градба, но она што ми е примарно е чувството на релаксација што го предизвикува кај мене. Сакам духовитост, елоквентност, сочувство, самосвест, маж без трага на самодопадливост. И писменоста е многу важна за мене. Ништо не ме прави по незаинтересирана од неписмените мажи – објасни Целзиус.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi