Цврсто ѝ ја држел раката: Погледнете со кого момчето на Цеца Ражнатовиќ го поминува времето! (ФОТО)

3 март, 2021
cecabogdan3

Неговата насмевка кажува сè…

На почетокот на годината, во медиумите како бомба одекна веста дека фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ има ново момче, Богдан Срејовиќ. Многумина се заинтересирани за овој љубовен пар, но и што прават кога не се заедно.

Богдан неодамна на својот Instagram покажа дека многу пред Цеца, друга дама му го украла срцето.

Секако, станува збор за неговата ќерка Искра, која ја доби со сегашната девојка на Саша Ковачевиќ, Зорана Тасовац.

– Мојот ангел – напишал Богдан покрај фотографијата со неговата ќерка.

Еве како изгледаше тоа: