„ДА НЕ ИСПАДНЕ НЕШТО“ Станија се сликаше гола со своето момче, па ги насмеа сите со коментарот што го напиша! (ФОТО)

29 март, 2021
Screenshot_1

Хит!

Медиумската личност Станија Добројевиќ веќе некое време ужива во својата љубов со Марко Марковиќ, а неодамна се шпекулираше дека ја запросил на прославата на нејзиниот роденден. Сепак, Станија во емисијата „Амиџи шоу“ откри дека тоа не е точно.

Но, тоа не ги спречува да поминуваат многу време заедно, а Станија ги насмеа сите со фотографијата што ја објави на Instagram. Имено, таа се фотографираше со Марко, а во тој момент беше завиткана само со пешкир, со оглед на тоа дека штотуку имала еден третман. Она што многумина ги насмеа е описот што го ставила, а се однесува на нејзиното момче.

Проверува дали сликам добро, за да не испадне нешто – напишала Станија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris