ДА ТИ СЕ ИСТОПИ СРЦЕТО! Вељко Ражнатовиќ ги полуде сите со емотивната порака што и ја посвети на Богдана!

9 март, 2021
bogi

Вељко Ражнатовиќ, син на фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, успешно ја гради својата боксерска кариера, а најголема поддршка и мотивација му се сопругата Богдана и наследникот Жељко.

Богдана и Вељко уживаат во семејната идила со нивниот син Жељко, а од време на време Вељко јавно покажува колку се заљубени тој и Богдана.

Така вчера, тој сподели фотографија на Инстаграм каде ја прегрнува својата сопруга, и и испраќа емотивни зборови.

-Моето небо, мојот рај, мојата единствена љубов на овој свет – напиша Вељко во описот на оваа фотографија, која за кратко време собра повеќе од 20 000 лајкови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris