Дали Цеца се офарба како пред 15 години и стана РУСОКОСА? (ФОТО)

9 мај, 2021
d12b26f072b8a1f93278d42c52983599dcef555b

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ не експериментира многу со својата коса. Најмногу ја препознаваме како бринета со долга коса која ја носи на одличен начин.

На самиот почеток на нејзината кариера, таа имаше пократка коса, која често ја врзуваше во залижана опашка, но скоро секогаш беше верна бринета.

Сепак, се сеќаваме на 2006 година кога направи голема промена во изгледот и ја обои косата во руса боја. Оваа промена следеше непосредно пред незаборавниот концерт на Ушче. И по само неколку месеци, пејачката ја врати старата боја на коса и оттогаш е бринета.

Сега Цеца на својот профил на Инстаграм објави слика на која има долга руса коса. Дали пејачката по 15 години повторно стана русокоса? Останува да видиме.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi