ДАЛИ Е МОЖНО?! Сораја позираше во досега НЕВИДЕНО ИЗДАНИЕ! Фановите ВО ШОК!

27 август, 2021
338953_1840851-screenshot-15-ls_f

Сораја Вучелиќ не престанува да шокира со своите комбинации на облека

Нејзините следбеници на социјалните мрежи се навикнати да ја гледаат старлетата во предизвикувачки изданија. Таа често објавува фотографии на својот Инстаграм профил каде што е, практично, повеќе гола отколку облечена.

Сепак, нејзините најнови фотографии од Амстердам ја заинтригираа јавноста, бидејќи овојпат Сораја Вучелиќ позираше „закопчана до грло“, во опуштено издание. Немаше длабоко деколте и кратко здолниште. Таа се фотографираше во дуксер и фармерки и така ги шокираше сите на мрежата.

“Облечена одиш по улица? Господе помогни”, “Облечена”, “Изгледаш одлично” – ова се само некои од коментарите што може да се прочитаат под овој пост.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi