Дали е реално тоа што оваа жена изгледа волку ДОБРО! Брена позира на јахта во МИНИЈАТУРНО бикини (ФОТО)

1 септември, 2021
14dd3374a9bffdb509d460074136cb351e5f79b2

Пејачката ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи со нова фотографија.

Големата регионална музичка sвезда Лепа Брена ги спои убавото и корисното, па веќе некое време престојува во Црна Гора, каде има настапи, а слободното време го користи за уживање во својата луксузна јахта.

Овој пат, пејачката одлучи да ги израдува своите обожаватели, па објави слика на која позира во стил на сирена, во минијатурно бикини, а во прв план беше нејзината витка линија и затегнато тело.

Иако наскоро ќе наполни 61 година, Лепа Брена изгледа совршено.

  „Море, радосни зори и неизвесен самрак“, напиша Брена, а комплиментите за нејзината линија само се редеа под фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi