Дали ова е најжешкото издание на Сораја? Фановите „полудеа“!

13 февруари, 2021
148846067-1149863188801629-4432840790310951904-n_DnxRQTR

Позираше во црвена долна облека што едвај ги покриваше нејзините интимни делови. Нејзиното селфи собра илјадници лајкови, а комплиментите само се редеа под објавата

Брендирани крпи, луксузни патувања и оскудни изданија – вака може да се опише начинот на живот на старлетата Сораја Вучелиќ (34).

Таа сè уште не следи никого на Instagram, а собра повеќе од 420 000 обожаватели кои секојдневно ги гледаат нејзините голи фотографии.

Сега ги израдува уште еднаш. Таа позираше во црвена долна облека што едвај ги покриваше нејзините интимни места. Нејзиното селфи собра илјадници лајкови, а обожавателите „дивееја“, па комплиментите се редеа под објавата.

Но, и покрај бројните понуди на луди мажи, оваа чудна дама е зафатена. Таа неодамна гостуваше во една емисија, па рече дека нејзиниот партнер е љубоморен.

Живее во Москва, а желба му е Сораја да се пресели таму. Но, таа сè уште не е подготвена за тој чекор.

– Треба да се откажам од многу работи и да го живеам неговиот живот, кој е деловен и сериозен. Изгледа фантастично, имотен е. Ова е многу важно за мажите. Но, сè уште не сум подготвена – рекла старлетата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi