Дара (44) и Тони (20) размислуваат да имаат бебе и се спремаат за венчавка?

7 март, 2021
дар

Иако се „шепотеше“ дека пејачката Дара Бубамара (44) и младиот претприемач Тони (20) се раскинати, сега се дознава дека парот решил да направи посериозен чекор.

Дури 24 години помладиот Тони неодамна се пресели во станот на Дара во Нови Сад, а извор близок до парот тврди дека тој наскоро ќе го каже судбоносното „да“.

24sata

Тони веќе се пресели во станот на Дара иако има свој имот. Одлучиле да живеат во Нови Сад, имајќи предвид дека нејзиниот син Коста живее со Дара. Пејачката има и стан во Белград, па Тони е често со неа во метрополата. Тие планираат да се венчаат на ист датум со годишнината од нивната врска – изјави извор за српските медиуми.

24sata

Таа е толку заљбена што размислува за проширување на семејството. Тој е многу млад, но сака бебе со Дара. Не би ме изненадило Коста наскоро да добие брат или сестра – открил изворот и додал:

24sata

Двајцата добро се забавуваат, а хемијата меѓу нив е неверојатна. Тие навистина се сакаат. Тони и Коста станаа најдобри пријатели, а нивното семејство добро ја прифати врската – рече на крајот изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris