Дара Бубамара направи невиден КИКС: Твитерџиите жестоко ја искритикуваа! (ФОТО)

21 март, 2021
Dara-Bubamara

Пејачката стана главна тема на социјалните мрежи.

Познато е дека Дара Бубамара се грижи секоја фотографија на Instagram да биде совршена, и да постигне голем број лајкови и коментари, а сега затоа стана хит на социјалните мрежи.

Имено, пејачката објави заводлива фотографија која набргу собра неколку илјади лајкови, а меѓу коментарите се најде и оној што сите го забележаа – нејзиниот!

Корисниците на Twitter едвај дочекаа да ѝ се потсмеваат на Дара, која сама на себе си аплаудираше и остави срце, а многумина се на мислење дека пејачката заборавила да го смени профилот, односно дека инаку ги коментира своите фотографии од лажниот профил.

„Но, Дара Бубамара која ги коментира нејзините слики“, „Заборави да го смени профилот“, „Аахах, што е ова?“, Напишаа тие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi