ДАРА БУБАМАРА ОТКРИ КОГА ЌЕ СЕ МАЖИ и кога ќе го запознае Тони со ПОРАНЕШНИОТ МАЖ

22 август, 2021
945069_191169659-499602257962577-3633096363221805158-n-censored_ls

Пејачката Дара Бубамара даде интервју за порталот „Еспресо“ пред еден клуб во Обреновац, каде што треба да настапи вечерва.

Бидејќи работи со полно работно време, Дара откри дали е уморна од силните настапи во различни градови:

Dara Bubamara

– Едно време бев уморна затоа што имав настап секоја вечер во неделата, но еден ден ми е доволен за да закрепнам – започна пејачката.

Главна тема со месеци е врската со нејзиното момче Тони, се шпекулираше дека тие не се заедно, па Дара ги демантираше овие обвинувања за „Еспресо“:

– Заедно сме, но не се појавуваме во јавност, тоа беше негова желба. Се е во ред меѓу нас – призна таа.

Зборувајќи за емотивните партнери, фолкерката откри дали го запознала своето сегашно момче со нејзиниот поранешен сопруг:

– Тони и Милан се уште не се запознале. Но, нека се случи кога ќе треба, не форсирам – кратко објасни пејачката.

И конечно, со оглед на тоа што нејзината љубов кон 20 години помладото момче Тони цвета, Дара конечно го даде одговорот кога и дали ќе стапне на лудиот камен со избраникот:

dara bubamara

– Не планирам свадба, не сум во тој стил. Мислам, животот е чудо. Никогаш не вели никогаш, но не за сега – заврши пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi