Дара Бубамара по гласините за раскинувањето, пороговори за односот со Тони, но и за тоа зошто постојано носи црни очила

12 февруари, 2021
dara_bubamara_05072020_0023 ataimages_1000x0

Таинствена Дара

Пејачката Дара Буабамара е сакана и во родниот град Нови Сад, таа не ја симнува насмевката од лицето, со што на сите им носи среќа како вистинска бубамара.

Бидејќи таа често носи очила, откри и зошто.

– Подобро некои луѓе да не ги гледаат моите очи, бидејќи моите очи лажат. Моите очи кажуваат сè и затоа не сакам да се допаднам некому, и затоа ги кријам очите – рече Дара.

Додека некои медиуми пишуваат дека таа е повторно сама, нејзиното момче Тони ја опсипува со романтика, а и галантен е.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi