Дара Бубамара се пофали со еден часовник вреден 30.000 евра! Таа сака скапо и не го крие тоа!

17 февруари, 2021
dara-2-1

Фолк sвездата Дара Бубамара неодамна се појави во емисијата „Ексклузив“ на телевизијата „Пинк“ и по тој повод покажа скап накит.

Дара е позната како жена која сака скапи работи и која не штеди на трошоци да си дозволи луксузни автомобили, партали, но и часовници.

Така се почести со часовник Ролекс, кој ретко кој може да си го дозволи.

Дара во шоуто носеше холограм „Ролекс“, кој чини околу 30.000 евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi