ДАРА БУБАМАРА ЗА МАЛКУ ЌЕ ГО ЗАГУБЕЛА ЖИВОТОТ Пејачката проговори за несреќата!

14 јули, 2021
Screenshot_2

Пејачката Дара Бубамара има голема самодоверба и честопати ја предупредуваат за брзото возење. Сепак, не беше возењето нешто што за малку ќе ја чинеше живот, туку нешто друго.

Дара откри дека за малку ќе го загубела животот пред седум години, на скијачко патување на кое била со пријателите.

– Пред седум години, во текот на зимата, сакав да научам да скијам. По еден ден обука, отидов на врвот на патеката и бев како, „Го знам ова“. Почнав да се спуштам, целосно се опуштив и тогаш ситуацијата излезе од контрола. Скијав толку брзо што никој од моите пријатели, дури ни инструкторот, не можеше да ме стигне. Слегов и се помолив на Бога што преживеав, бидејќи одеднаш видов провалија пред мене. Во тој момент се сконцентрирав, почнав да забавувам и буквално застанав пред провалијата – рече Дара.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi