ДАРА РАСКИНА СО МОМЧЕТО?! Со овој потег им дадоа до знаење на сите дека е КРАЈ! (ФОТО)

25 април, 2021
386121_screenshot-2020-10-26t125854.053_f

Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во врска со 24 години помладиот Тони, а сега се шпекулира дека парот наводно раскинал.

Нивната врска крена многу прашина, со недели се пишуваше за тоа, патувањата на луксузни дестинации.

Имено, Дара и Тони сега се одследија на Инстаграм и ова не е прв пат да го поттикнат сомнежот дека наводно раскинале.

Неодамна, Дара и Тони ги избришаа сите заеднички фотографии на социјалните мрежи и со тоа отстранија каква било трага дека некогаш имало нешто меѓу нив, а после тоа Дара објави заедничка фотографија, со што се стави крај на шпекулациите за раскинувањето.

Останува да видиме дали Дара ќе се огласи сега и ќе каже зошто се решиле на овој чекор – да не се следат едни со други на социјалната мрежа Инстаграм.

Да се потсетиме, Дара и Тони го поминаа периодот на пандемијата на неколку егзотични места каде што можеа да се препуштат на страстите далеку од љубопитните погледи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi