ДАРКО ЛАЗИЌ ЈА НАПУШТИ СРБИЈА И ПОКАЖА ГОЛЕМА ПРОМЕНА: Еве што направи сега пејачот (ФОТО)

11 јули, 2021
darko-lazic

Дарко Лазиќ ги изненади фановите со промената.

Дарко Лазиќ ја напушти Србија и отпатува за Австрија, најверојатно поради настап, и оттаму сподели фотографија со која на сите им го покажа својот нов имиџ.

Она што ги изненади неговите следбеници се последните фотографии на Инстаграм, кои покажуваат дека пејачот повторно има руса коса.

Дарко ја обои косата во русо, и ова не му е прв пат, со оглед на тоа што го стори истото минатата година.

Популарниот пејач неодамна објави дека ќе се пресели во Германија, а дали промената на фризурата е вовед во почетокот на новиот живот, ќе дознаеме наскоро.