Деколтето на Нивес ќе ве остави со отворена уста! Целзијус затегната од глава до пети

22 септември, 2021
Screenshot_3

Хрватската старлета Нивес Целзијус објави две нови фотографии на својот Instagram, а по тој повод ги замоли следбениците да ѝ кажат која е подобра. Имено, таа ги стави во незавидна ситуација бидејќи и двете се слични, но секако нејзините гради, за кои многумина велат дека ја имаат титулата „први“ на Балканот, беа во центарот на вниманието.

Нејзиниот изглед, но и деколтето ги маѓепса нејзините фанови, кои во коментарите ѝ оставија бројни комплименти.

„Изгледаш нереално“, „Најдобрите гради на Балканот“, „Сите слики се одлични“, „Колку постара, толку подобра“, „Ух, Нивес … засекогаш вљубен во тебе“, гласеа некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris